VANZATOARE

SC TITAN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Comercializeaza produsele catre clienti, oferindu-le consiliere despre produse;

- Lucreaza cu casa de marcat, operand documente de gestiune: raport de casa, raport de gestiune;
- Asigura in permanenta necesarul de marfa la raft;
- Receptioneaza marfa conform comenzii si raporteaza neregulile constatate;
- Verifica si efectueaza stocurile de marfa;

- Efectueaza inventare;

- Efectueaza si mentine curatenia in magazin.

CERINTE

- Studii medii: 10 clase/ Scoala Profesionala/ Liceu;

- Atestat Vanzator - reprezinta avantaj;

- Experienta in comertul cu amanuntul minimum 2 ani;

- Cunostinte de lucru cu casa de marcat;

- Bune cunostinte de gestiune;

- Persoana comunicativa, serioasa, deschisa catre client, rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

Se acorda salariu motivant, bonuri de masa, bonus vanzari, cursuri de calificare in meseria de Vanzator.

Compania Titan este parte din grupul Good Mills - cu sediul in Austria, care a inceput inca din 1995 sa se extinda pe segmentul food&beverage in Europa Centrala si de Est, in prezent activand in 7 tari. Grupul si-a concentrat activitatea pe segmentul produselor de morarit si a automatelor de cafea si snacks-uri.
Titan S.A. este o companie cu traditie pe piata de morarit si panificatie fiind una din cele mai vechi fabrici de profil din tara. In timp, compania si-a diversificat portofoliul de produse si a investit in construirea unei fabrici moderne cu o capacitate de productie mai mare.