Vanzari prin Telefon

ZEITUN TELECOM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-contactarea telefonica a potentialilor clienti dintr-o baza de date existenta, legala si vinderea serviciilor companiei
-creare si administrare portofoliu de clienti
-raportare zilnica
-mentinerea unei bune colaborari cu celelalte departamente
-feed back cu privire la rezultate

CERINTE

-seriozitate
-atitudine pozitiva
-determinare
-confidentialitate
-dorinta de a face bani
-rabdare
-EXPERIENTA in domeniul vanzarilor pe telefon reprezinta un AVANTAJ
-abilitati de comunicare
-abilitati de negociere

BENEFICII OFERITE

Progam: L-V 09:00-18:00 (pauza 1 ora)

Birou modern in Cal. Calarasilor
Contract de munca
Training INCLUS

Salariu FIX: 400 EUR
Comision: 10%

Gasiti informatii despre noi pe http://in-top.ro.

Suntem o companie de marketing publicitate si promovare online cu o experienta de peste 10 ani in domeniu.
Oferim solutii de web development si SEO atat clientilor din RO cat si din afara tarii.