Vanzari marketing

S.C.Dren Company SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Prezinta clientilor produsele noastre si promoveaza imaginea companiei
-Sustine Sales Manager-ul in activitatile de vanzare
-Contactarea potentialilor clienti dar si mentinerea relatiilor stranse cu acestia
-Implementeaza strategia de vanzare si urmareste fidelizarea clientilor.

CERINTE

-Avantaj masina personala
-Persoana serioasa cu spirit de echipa
-Dorinta permanenta de perfectionare si avansare in cariera
-Dinamic, aspect placut, perseverent
-Abilitati de comunicare verbala si scrisa
-Putere de convingere

BENEFICII OFERITE

-se ofera salariu motivant
-prime stimulative corespunzatoare performantelor individuale
-dezvoltarea profesionala ce este sustinuta de programe de pregatire continua in tara si in strainatate ( team building )

Companie multinationala de vanzari, prezenta pe piata de peste 93 de ani, care promoveaza cel mai performant sistem de curatenie din lume.