Vanzare directa-Reprezentant teritorial

SC CARION ROMANIA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preia afacerea in zona respectiva
- formeaza si dezvolta echipe de profesionisti , in vederea obtinerii target-urilor propuse
- creeaza si dezolta relatii cu clientii, in vederea incheierii contractelor
- identifica noi clienti potentiali pe piata
- prezinta produsele companiei
- incheie contracte si urmareste derularea acestora

CERINTE

- persoane ambitioase,motivate ,dornice sa isi dezvolte propria afacere intr-un domeniu de actualitate si in continua ascensiune
- spirit de echipa
- spirit de initiativa

BENEFICII OFERITE

- afacere la cheie
- produse financiare competitie si atractive pe piata
- suport si instruire permanenta
- castiguri substantiale

Carion Romania apartine holdingului Carion International Ltd. ce are sediul central in Londra.
Aceasta companie practica o varianta de promovare in sistem MLM care permite tuturor celor care vor sa se afirme si sa isi inceapa o cariera in acest domeniu.
Principalele produse pe care acesta companie le promoveaza sunt achizitionarea de autovehicule si imobile.