Valuco Guard angajeaza secretara in Bucuresti

VALUCO GUARD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Volubilitate, usurinta in comunicare.

Domiciliul in Bucuresti.

Varsta pana in 35 de ani.

CERINTE

Aspect fizic placut.

CV printat.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv.

Contact: 0760.89.83.84

Doritoarele se pot prezenta luni 24 mai 2010 intre orele 09.00-18.00 in Str. Traian Popovici 79-91 la intersectia Baba Novac cu fosta Strada Unitatii in incinta Gral Medical (fosta fabrica de ace). Pentru informatii intrebati agentii de paza din incinta Gral Medical.

S.C VALUCO GUARD S.R.L este o firma de securitate cu specializari multiple, putand oferi servicii adresate atat centrelor comerciale cat si magazinelor, resedintelor, evenimentelor speciale si zonelor industriale.

Experienta acumulata în prestarea serviciului de securitate la cel mai înalt nivel recomanda S.C. Valuco Guard S.R.L drept furnizorul/partenerul ideal pentru prevenirea si eliminarea riscurilor de securitate.