Utilizator - cheie Navision

Tornado Sistems

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ofera training, suport si realizeaza implementarea sistemului Navision pentru partenerii Twister

CERINTE

Studii superioare finalizate
Experienta in implementarea unui ERP de minim un an, de preferat intr-o firma de distributie/retail
Reprezinta avantaj experienta intr-o firma de comert hardware
Obligatoriu - cunoasterea avansata a programelor din suita Office
Disponibilitate pentru deplasari frecvente in tara
Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Se ofera training pentru customizarea si implementarea sistemului Navision
Mediu de lucru dinamic, profesionist si beneficii motivante

Compania Tornado Sistems are peste 250 de profesioni¿ti specializa¿i în diferite domenii: marketing, vânz¿ri, suport tehnic ¿i logistic. Compania este structurat¿ astfel încât s¿ r¿spund¿ cerin¿elor pie¿ei ¿i anume pe dou¿ direc¿ii: distribu¿ia de echipamente de tehnic¿ de calcul (Acer, Asus, BenQ, Brother, Canon, Epson, Fujitsu Siemens Computers,HP, Hyundai, Kingston, Kinetix, Lite-on, Microsoft, MSI, Nec, Philips, Samsung, Twin Mos, Xerox) ¿i, pe de alt¿ parte, networking - proiectarea, instalarea, instruirea ¿i consultan¿a în domeniul re¿elelor de calculatoare.