URGENT - Teleoperator SPANIOLA

WYLOG ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Scopul postului:
Derularea campaniilor de telemarketing in conformitate cu cerintele clientilor externi si respectand standardele interne de calitate si timpul alocat fiecarei campanii

Derularea campaniilor de telemarketing presupune:
- Crearea unei baze de date de potentiali clienti
- Maparea companiilor tinta (culegerea de informatii in vederea alcatuirii unui profil detaliat de activitate pt fiecare companie)
- Stabilirea contactului cu companiile tinta
- Identificarea persoanelor care iau decizii in compania respectiva
- Culegerea de informatii specifice fiecarei campanii
- Alcatuirea unui raport saptamanal de activitate (si/sau zilnic daca este cazul)

CERINTE

- minim BAC
- limba SPANIOLA vorbita FLUENT
- limba engleza - nivel mediu
- operare PC (MS Office + Internet)
- excelente abilitati de comunicare, capacitate de convingere, spirit inovativ si competitiv

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru extrem de tanar, program flexibil, salariu declarat integral + bonusuri nete in functie de performante

Societate specializata in furnizarea de servicii IT - dezvoltarea/migrare/optimizare de aplicatii software customizate la comanda pentru clienti din Franta si Anglia.