URGENT!!! Specialist GIS - ESRI

TeamNet

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Cunoastere aprofundata suita aplicatii ESRI

Cunostinte tehnice de instalare si configurare aplicatii ESRI in medii enterprise si pe diverse sisteme baze de date (Oracle, DB2, Microsoft SQL Server)

Cunostinte bune de programare pe platforma Microsoft .NET, cunostintele suplimentare de programare pe platforma Java/J2EE sunt considerate un mare avantaj

Cunostinte aprofundate de programare utilizand platforma ArcGIS Server 9.2

Cunoasterea buna a extensiilor platformei ESRI in diverse domenii (industrial, energie, mediu)

Experienta GIS in domeniul mediului/hidrologic este considerata un mare avantaj

Experienta anterioara in proiecte de sisteme integrate care au continut componente GIS realizate pe platforma ESRI

Capacitatea de a analiza cerintele tehnice si de a propune cea mai buna solutie de licentiere pentru produsele ESRI

Capacitatea de a proiecta, realiza si implementa baze de date geo-referentiate folosind platforma ESRI

BENEFICII OFERITE

Salarii exceptionale
Asigurari medicale private
Pensie privata
Sustinerea companiei pentru cursuri de specializare si obtinerea de certificari
Participarea la proiecte complexe de ultima generatie
Birouri clasa A+ in Sema Parc
Echipamente de lucru noi si performante

TeamNet International, companie de dezvoltare software cu peste 6 ani de experienta si 150 de specialisti, membri ai grupului Asesoft, parteneri Oracle, parteneri Gold Microsoft, certificati ISO 9001:2000 si ISO 27001:2005.

TeamNet este orientata spre perfectionarea continua a membrilor sai.
Dezvoltarea personala si profesionala a membrilor TeamNet este o valoare importanta a culturii noastre organizationale. Membrii TeamNet sunt instruiti permanent pentru a fi la curent cu cele mai noi tehnologii IT.

Scopul nostru este sa oferim solutii IT, folosind cele mai noi tehnologii pentru a imbunatati productivitatea, eficienta si performanta afacerii clientilor nostri.