urgent reprezentanti avon /lideri/colaboratori/toate orasele

confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

inscriem urgent reprezentanti avon toate orasele cu sau fara experienta nu conteaza ca sunteti eleve studenti sau pensionari vino in echipa mea avon sa cunosti frumusetea sa primesti premi si multe alte surprize

CERINTE

seriozitate ....intra direct pe aid meu avon.fefe@yahoo.com sau aplica cv http://www.reprezentantavon.ro/imagini/avon_hello_tomorrow.jpg

BENEFICII OFERITE

Afla cum sa fii reprezentant Avon

produse AvonBine ati venit pe site-ul nostru, locul unde puteti afla totul despre Avon, despre ce inseamna sa faci parte din minunata lume a celor peste 5 milioane de Reprezentanti AVON din toata lumea, beneficiile reprezentantilor Avon, detalii despre programul pentru lideri Avon, despre reduceri la produse cosmetice Avon dar si o multime de alte detalii despre compania Avon Products.
Beneficiile de a fi reprezentant Avon

Intra in minunata lume Avon, fii Reprezentant AVON si vei beneficia de:

* Inscriere gratuita cat si indrumare in vanzarea si promovarea produselor Avon
* Ca reprezentant Avon ai un program flexibil in functie de timpul tau liber
* Produse Avon cu pana la 30% discount
* Competitii motivante si cadouri promotionale special construite pentru reprezentantii Avon
* Invitatii la evenimente Avon
* Poti participa la programe de instruire de cosmetica si machiaj inca din prima ta luna ca reprezentant Avon

avon bucuresti
Intra in lumea celor 100 de mii de reprezentanti Avon in Romania

A fi Reprezentant Avon nu inseamna doar sa promovezi o marca de frumusete de prima clasa - inseamna sa detii controlul asupra vietii si carierei tale. Stabileste-ti singur orele de lucru, fii propriul tau sef. Intra in echipa noastra de 5 milioane de Reprezentanti Avon din intreaga lume.
Cum devin reprezentant Avon?simplu intra pe aidul meu avon.fefe@yahoo.com

DESCRIEREA FIRMEI

Lider de piata in vanzare directa.