URGENT!!! LUCRATORI COMERCIALI - CASH & CARRY

BARNETT McCALL RECRUITMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pentru clientul nostru, cel mai mare si mai cunoscut reprezentant Cash & Carry din Romania, cautam Casieri si Lucratori comerciali pentru a lucra in cadrul dinamicelor lor magazine in Bucuresti si in zonele apropiate.

- Fiecare pozitie ofera angajatului sansa de a lucra in cadrul unui gigant multinational si sa obtina abilitati vitale de lucru cu clientii.

CERINTE

Daca esti :

- Comunicativ(a), prietenos(oasa), socialbil(a) si politicos(oasa);
- Eficient(a) si responsabil(a);
- Flexibil(a) - disponibil(a) sa lucrezi in variate departamente ale magazinului

Si esti in cautarea unei colaborari pe termen lung, atunci APLICA ACUM!!!

BENEFICII OFERITE

- Salariu
- bonuri de masa
- transport asigurat;

- Oportunitatea de a fi parte a unei imense echipe dinamice, toti muncind pentru un scop comun.

Recruitment company offering realistic and professional services to local and international clients