URGENT/Lideri si Reprezentanti AVON

confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Avon iti ofera oportunitatea de a avea un castig in plus!Nu conteaza varsta ,daca esti studenta,salariata,eleva.

CERINTE

formarea unui cerc de clienti intre persoanele cunoscute (colege, vecine, prietene);
-colectarea de comenzi de produse cosmetice, pe baza brosurilor;
-distribuirea produselor clientilor personali;
-plata contravalorii produselor in 18 zile de la livrare.

Persoanele interesate vor fi contactate in 24 de ore si vor primi gratuit, personal sau prin posta, pachetul de inscriere, continand brosuri si materiale explicative.

BENEFICII OFERITE

15-30% din valoarea comenzilor;
-livrarea produselor la domiciliu in 48 ore;
-puteti plasa comenzile online;
-produse cadou in fiecare luna;
-participarea la concursuri si competitii;
-sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe;
-aveti permanent sprijinul unui coordonator de vanzari.
-cursuri de frumusete gratuite!
CADOURI (INCEPAND CU PRIMA COMANDA /comanda in campania5 produse de minim110 lei si primesti mini-crema avon solutions /comanda in campania 6 produse in valoare de minim200 lei si primi noul nostru ruj 24k gold,alaturi de o bratara eleganta comanda in campanai 7 prosuse in valoare de 200 lei si intregeste-ti setul cu un colier deosebit si cercei ambele placate cu aur 22k

Liderul mondial in frumusete pentru clientii nostri Vom construi un portofoliu unic de branduri cosmetice si legate de frumusete, surclasandu-ne competitorii in ceea ce priveste calitatea, inovatia si valoarea, imbunatatindu-ne pentru a deveni compania catre care se vor indrepta cele mai multe femei din intreaga lume.