Urgent! Consilier Relatii Clienti - Call Center

DC Skope

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea apelurilor telefonice de la clienti
- rezolvarea eficienta a problemelor acestora (reclamatii, disfunctionalitati, intrebari) conform procedurilor de lucru
- activitati de raportare specifice postului

CERINTE

- minim studii medii
- cunostinte de operare PC
- excelente abilitati de comunicare, relationare si luare a deciziilor in conditii de presiune
- atitudine pozitiva, orientata spre solutionarea problemelor
- experienta anterioara intr-un job de relatii cu clientii ar putea fi un avantaj, dar nu cel mai mare

BENEFICII OFERITE

- program de lucru: 8h/zi, in 3 schimburi de lucru. 2 zile libere pe saptamana.
- venit: 700 RON/luna + bonusuri + bonuri de masa
- contract de munca full-time pe perioada nedeterminata
- traininguri specializate si o echipa de seniori gata sa te ajute
- mediu de lucru placut si conditii de lucru foarte bune
- o echipa tanara, dinamica si profesionista

Programele de training se vor desfasura in perioada 23 - 30 decembrie 2008.

Asteptam CV-ul tau si ne vedem la interviuri!

Consultanta in management si solutii integrate de Resurse Umane.