Urgent!!! CASIERI SI LUCRATORI COMERCIALI - CASH & CARRY

BARNETT McCALL RECRUITMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele clientului nostru, cel mai mare reprezentant Cash & Carry din Romania, cautam CASIERI si LUCRATORI COMERCIALI pentru a lucra in cadrul dinamicelor lor magazine in Bucuresti si in zonele apropiate.

Fiecare pozitie ofera angajatului sansa de a lucra in cadrul unui gigant multinational si sa obtina abilitati vitale de lucru cu clientii.
Postul este disponibil atat part-time, cat si full- time.
Este disponibil si pentru Voluntari

CERINTE

- Comunicativ(a), prietenos(oasa), sociabil(a) si politicos(oasa);
- Eficient(a) si responsabil(a);
- Flexibil(a) - disponibil(a) sa lucrezi in variate departamente ale magazinului

Si esti in cautarea unei colaborari pe termen lung, atunci APLICA ACUM!!!

BENEFICII OFERITE

- salariu
- bonuri de masa
- program de lucru in ture
- transport asigurat
- oportunitatea de a fi parte a unei imense echipe dinamice, toti muncind pentru un scop comun

Noi consideram ca ceea ce facem, facem bine. Suntem mandri de serviciile pe care le oferim, de echipa pe care am format-o si de rezultatele pe care le obtinem. Fiecare persoana si proiect sunt unici, si oferind o abordare flexibila si deschisa depasim mereu asteptarile clientilor nostri.