Urgent- casiera sala de jocuri

Slot cafe

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectueaza plati
Face balanta de numerar
Intocmeste documente pentru operatiuni cash
Gestioneaza incasarile si intocmeste documente
Asigura mentinerea unui flux de numerar

CERINTE

Studii medii
Experienta in activitati de casierie de minim 1 an in domeniu similar - de preferat
Abilitati de lucru cu calculatorul (MS Office, programe registru de casa)
Deprinderi de lucru practice cu numerar ( numarare bani)
Aptitudini de calcul matematic
Abilitati excelente de comunicare
Corectitudine
Disponibilitate pentru lucrul in ture ( 2 zile lucrate cu 2 zile libere)

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- instruire de specialitate si dezvoltare profesionala
- posibilitati de avansare
- echipa tanara si dinamica, mediu de lucru placut

Companie internationala de renume ce activeaza in domeniul jocurilor de noroc prezenta pe piata din Romania din anul 2010. Avem in prezent deschise 2 sali mari de joc, la Obor si Piata Romana