Urgent bona interna cu experienta

SC HR Creative Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- supravegheat si ingrijit copil de 1 an si 5 luni;
- insotit parintii in vacante;
- program intern ( locuieste la familie) cu un weekend liber/luna;
- zona Sos. Nordului

CERINTE

- experienta minim 2 ani si recomandare de bona bona;
- varsta maxim 55 ani;
- persoana foarte serioasa si iubitoare de copii.

BENEFICII OFERITE

- cazare intr-un apartament separat langa familie si mancare;
- salariu 1200 lei/luna

Agentia HR Creative are grija de cele mai exigente criterii de recrutare privind personalul pentru clientii sai. Este o agentie formata din psihologi unde accentual pe calitatea umana este esential.
Oferim solutii, incredere si siguranta iar cartea noastra de vizita aduce:
Inovatie – venim cu idei si solutii promte;
Concentrare – ne concentram asupra rezultatelor care sa duca la satisfactia angajatului si angajatorului.
Oferim consultanta si consiliere pentru a obtine cele mai bune rezultate.