Urgent angajam Inginer Proiectant HVAC

SC HR Creative Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam Inginer Proiectant HVAC, cu facultatea terminata (de preferat Facultatea de Instalatii), experienta nu este obligatorie, persoana dornica de afirmare, cu simt tehnic, cunoscator Excel si AutoCad, varsta maxim 30 de ani, program 9 h L-V, salariu 2000 lei

CERINTE

- Facultatea de Instalaii
- Cunostinte Excel
- Cunostinte Autocad

BENEFICII OFERITE

- 2000 Lei salariu/luna
- prime in functie de merit.

Agentia HR Creative are grija de cele mai exigente criterii de recrutare privind personalul pentru clientii sai. Este o agentie formata din psihologi unde accentual pe calitatea umana este esential.
Oferim solutii, incredere si siguranta iar cartea noastra de vizita aduce:
Inovatie – venim cu idei si solutii promte;
Concentrare – ne concentram asupra rezultatelor care sa duca la satisfactia angajatului si angajatorului.
Oferim consultanta si consiliere pentru a obtine cele mai bune rezultate.