Urgent! Angajam Colantori/Operatori colant

Globe Media Advertising

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de productie publicitara, Globe Media este importator de produse promotionale si personalizarea in atelier propriu a acestora si producator de produse publicitare: printuri mari dimensiuni, sisteme de expunere si standuri expozitionale, inscriptionari cu autocolant, servicii de laminare, tapet imprimat, decorari vitrine si spatii comerciale, casete luminoase, litere volumetrice, standuri de prezentare, totemuri s.a.

CERINTE

- experienta minim 2 ani de zile in colantari.

- cunoasterea foarte buna a materialelor in role si placi

- dorinta de munca si disponibilitate pentru program prelungit si deplasari in tara, perioade scurte.

- punctualitate, seriozitate, abilitate de munca in echipa si cu echipa

- rezistentă la stres, capacitatea de integrare la locul de munca

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial se discuta la interviu in functie de experienta.

- Salariu fix, ore suplimentare, decont transport, abonament medical, bonusuri, diurna, conditii de lucru excelente, lucrul intr-o echipa tanara, posibilitati de avansare s.a.

NOTA: VA ROG CITITI CU ATENTIE ANUNTUL SI NU APLICATI DACA NU CONSIDERATI CA VA INCADRATI IN CERINTELE SOLICITATE

Globe Media Advertising este o agentie de productie publicitara, axata in principal pe importul de materiale promotionale si servicii de personalizare a materialelor importate, precum si pe printuri de mici si mari dimensiuni, toate acestea realizate „IN-HOUSE”

Importam direct din Europa, China, Pakistan si distribuim materiale promotionale (sepci, tricouri, pixuri, brichete, mingii, genti, scrumiere, brichete, ceasuri, umbrele, cadouri Paste, Craciun, 8 Martie, etc.) pe piata locala.

Personalizarea obiectelor promotionale o putem face prin serigrafie, transfer serigrafic, transfer termic, tampografie, broderie, gravura, timbre sec, folio decalcomanie, pe orice tip de suport(plastic, metal, textil, lemn, sticla, piele, etc.).

Realizam „In-House” printuri outdoor/indoor, inscriptionari/ colantari auto, decorari vitrine, bannere publicitare, sablare geamuri, ceiling hangere, decorare podele - floor graphic, casete luminoase, litere volumetrice, sigle, mascote, sisteme expozitionale, etc. si oferim in completare urmatoarele servicii:

- creatie si dtp : logo design, ilustratii, machetari, vectorizari
- tipar digital si offset: carti de vizita, fluturasi, pliante, brosuri, afise, postere, mape presa, cataloage de prezentare, stickere, etc.