Urban si Asociatii angajeaza studenti

URBAN MODELING AGENCY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- ofera informatii clientilor si viitorilor clienti intr-o maniera eficienta, politicoasa si proactiva
- prezinta serviciile companiei Urban si Asociatii catre potentialii clienti
- contribuie la marirea portofoliului de clienti, prin identificarea de noi clienti
- negociaza, incheie si asigura semnarea contractelor de catre clienti
- se asigura de realizarea follow-up-ului post vanzare
- mentine legatura cu clientii si urmareste atingerea obiectivelor de vanzare si satisfacerea cerintelor clientilor
- asigura acuratetea inregistrarii datelor clientilor in baza de date
- mentine imaginea companiei si respecta standardele ei, impuse prin managementul calitatii ISO2008

CERINTE

- persoana tanara, proactiva, sociabila, organizata, cu iniţiativa personală, responsabila
- bune abilitati de comunicare si negociere
- spirit de echipa si competitivitate
- cunoasterea avansata a pachetului Microsoft Office
- cunoasterea buna a limbii engleze

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta in urma interviului

Urban & Asociatii este lider in recuperarea debitelor nationale si internationale reusind sa devina nr 1 in domeniu.