Unit manageri

SC Logo Teams SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Conducerea, organizarea şi asigurarea funcţionării echipei cu eficienţă maximă prin elaborarea strategiilor de dezvoltare, identificarea oportunităţilor;
- Planificarea activitatii de vanzari a echipei;
- Cresterea retelei de vanzari (recrutare, selectie, monitorizare, motivare)
- Marirea portofoliului de clienti;
- Asigurarea bunei desfasurari a activitatii;

CERINTE

Abilitati manageriale si de leadership;
-Persoana cu atitudine pozitiva, perseverenta, orientata catre rezultate
-Comportament etic si profesionist
-Experienta in domeniul vanzarilor (preferabil in domeniul asigurarilor de viata) si capacitatea de a recruta
- Orientat catre rezultate;
- Analitic
- Abilitati de prezentare, vanzare si negociere.
- Puternică motivatie financiară.

BENEFICII OFERITE

-Oportunitatea de a te alatura unei echipe de profesionisti in vanzari
-Posibilitati reale si rapide de avansare in cariera
-Recompensarea rezultatelor prin sistem financiar format din parte fixa, comisioane si scheme de bonusare atractive, in functie de propriile rezultate.
- Sprijin permanent si programe de instruire atat pentru domeniul asigurarilor , cat si pentru dezvoltarea abilitatilor de vanzare
-Posibilitatea de a avea propria afacere

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de asigurari