Unit manager / Team leader (plus echipa)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dorinta de a va desfasura activitatea in domeniul asigurarilor;
- Recrutarea, selectia, instruirea, motivarea si evaluarea activitatii echipei de consultanti financiari;
- Planificarea activitatii de vanzari a echipei de consultanti financiari;
- Raspunde de atingerea obiectivelor de vanzari;
- Raspunde de calitatea serviciilor oferite de catre companie si urmareste imbunatatirea continua a acestora;
- Elaborarea de rapoarte specifice;

Colaborarea va incepe imediat ce echipa dvs. este formata din minim 3 consultanti (agenti vanzari).

CERINTE

- Minim 1 an experienta in managementul vanzarilor si coordonarii unei echipe;
- Excelente abilitati de relationare si comunicare;
- Capacitate de planificare si organizare;
- Orientare puternica spre rezultate;
- Spirit antreprenorial;

BENEFICII OFERITE

- Plan de finantare atractiv;
- Comisioane din vanzari directe, bonusuri lunare si trimestriale;
- Programe de training;
- Concursuri cu bonusuri, teambuild-inguri, vacante si alte premii;