Unit Manager / Consultanti - Broker Asigurari in Toate Orasele (min.50.000 locuitori) : G.O.C. Group

GlobalOne Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam Coordonatori Echipe (Unit Manageri)/ Consultanti Asigurari, Vanzari Asigurari Generale, Asigurari de Viata, dar si alte produse si servicii financiare (Credite, Leasing, Bauspar, Finantari U.E.,Proiecte Afaceri, Proiecte Sapard) si media (Publicitate, Inscrierea Firmelor si a Institutiilor Publice in Site-uri, Cataloage si Anuare Economice cu distributie europeana!)

CERINTE

-studii medii / superioare;
-experienta in management;
-tinuta bussines;
-capacitati de comunicare, relationare si adaptare;
-rezistenta la stres;
-spirit de echipa;
-rezistenta la program prelungit si munca de teren;

Sarcini si obiective:

-recruteaza si selecteaza noi consultanti ;
-mentine relatia cu clientii companiei;
-dezvolta portofoliul de clienti;
-tine traininguri pentru consultantii noi;;
-supervizeaza si monitorizeaza echipa de vanzari;
-motiveaza echipa;
-realizeaza target-ul, lunar si trimestrial, impreuna cu echipa proprie de consultanti;

Constituie avantaj:
-echipa proprie de vanzari deja existenta (asigurari, MLM, alte structuri);
-existenta unui portofoliu de clienti;
-carnet de conducere si autoturism personal;

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv (salariu fix + comisioane+ bonusuri);
-telefon mobil;
-laptop;
-autoturism de serviciu;
-traininguri de management si vanzari;
-posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica;
-posibilitatea de avansare;
-asigurare medicala privata;
-reduceri substantiale pentru produsele si serviciile cumparate in interes personal sau familial;

Va oferim sansa de a va construi UN VIITOR!
SISTEMUL NOSTRU VA OFERA:
OPORTUNITATI REALE DE CISTIG PE TERMEN LUNG, IN RAPORT DIRECT CU EFORTUL DEPUS SI CU REALIZARILE PROFESIONALE PROPRII SI ALE ECHIPEI!
INVESTITIE MINIMA, IN COMPARATIE CU ORICE ALTA AFACERE: 150 RON - PACHETUL INFORMATIV COMPLET AL PRODUSELOR SI SERVICIILOR + SUPORTUL DE VANZARE NECESAR PENTRU INCEPEREA ACTIVITATII !
ACTIVITATEA SE POATE DESFASURA SI IN TIMPUL LIBER CA O SURSA INDEPENDENTA DE VENIT, UN AL II-LEA JOB SAU CA PROPRIE AFACERE!
PREGATIREA ESTE ASIGURATA DE COMPANIE, FIIND GRATUITA, OBLIGATORIE ,PERIODIC SAU ORI DE CATE ORI APAR MODIFICARI / ADAUGIRI ALE PRODUSELOR SI/SAU SERVICIILOR EXISTENTE SAU SE IMPLEMENTEAZA NOI PRODUSE SI/SAU SERVICII !

Societate ce ofera Servicii de Consiliere Financiara (Credite,Leasing,Asigurari,Intermedieri Afaceri).
Partener al unor importante societati si institutii: bancare, de brokeraj in asigurari, de consultanta in afaceri, de media si publicitate!
Dezvoltam un proiect de marketing prin care dorim sa oferim o gama larga de produse si servicii (complementare sau conexe) destinate atat persoanelor fizice cat si juridice, prin intermediul unei structuri de vanzari dinamice, cu acoperire nationala, bine pregatita profesional si forte bime motivata financiar!