Unit manager asigurari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Recrutează agenţi de vânzare asigurări;
- Instruieşte agenţii în teren, prin demonstraţii şi supervizare;
- Supervizează activităţile de vânzare a agenţilor din echipa şi transmite feedback constructiv;
- Planifică activitatea de vânzare a echipei şi activităţile de recrutare;
- Respectă procedurile companiei privind fluxul documentelor legate de clienţi şi agenţi;

CERINTE

- creativitate si implicare in realizarea planului asumat;
- seriozitate si spirit de echipa;
- capacitate de a gestiona si aplana conflictele in cadrul echipei;
- participarea la traininguri si sedinte;
- rezistenta la stres;
- abilitati de motivare a echipei.

BENEFICII OFERITE

- Condiţii excelente de lucru;
- Sprijin din partea companiei în perioada de formare iniţială a echipei;
- Comision la vânzare;
- Bonusuri trimestriale, anuale corelate cu volumul şi calitatea vânzărilor realizate de echipă;
- Pregatire profesională avansată;
Posibilităţi de dezvoltare profesională si promovare (carieră);