Unit Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Formarea si dezvoltarea unei echipe de succes;
- Coordoneaza si monitorizarea echipei in vederea realizarii obiectivelor propuse;
- Participarea activa la training-urile oferite in cadrul companiei ;
- Asigura, pe toata perioada contractelor incheiate, buna lor derulare.

CERINTE

- Studii superioare absolvite, abilitati de comunicare si negociere , dorinta de cariera si performanta
- Experienta in vanzari/asigurari reprezinta un avantaj
- Cunostinte de limba engleza si cele cu privire la piata financiara
- Spirit de echipa si dorinta de perfectionare continua
- Tinuta bussines, atitudine pozitiva orientata spre rezultat
- Un scop bine definit in viata
- Promoveaza si vinde personal produsele companiei;
- Mentine contactul permanent cu clientii proprii si clientii proveniti din transfer de portofoliu;
- Participa activ la toate activitatile profesionale si extraprofesionale organizate de companie

BENEFICII OFERITE

- Training specializat oferit in permanenta de catre companie
- Traininguri gratuite de produs si de aprofundare a tehnicilor de vanzare si negociere.
- Posibilitati transparente de promovare
- Oferta salariala motivanta ( finantare + cele mai bune comisioane de pe piata din vanzarile personale cat si cele realizate de echipa, bonusuri de dezvoltare, trimestriale si anuale)
- Telefon de servici
- Management experimentat
- Planuri de cariera avantajoase pentru membrii echipei