CONSULTANT FINANCIAR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Campanie de recrutare pentru partener, lider pe piata instrumentelor de creditare din Romania, selectam in cadrul Fortei de Vanzari Directe, colaboratori cu statut PFA/SRL, in regim full time, pe pozitia:

CONSULTANT ECHIPA VANZARI
in regiunea Bucuresti-Ilfov

CERINTE

•·Prospectarea si identificarea potentialilor clienti.
·Promovarea vanzarilor active de produse si servicii dedicate segmentului de clienti persoane fizice
·Furnizarea informatiilor catre potentialii clienti persoane fizice
·Raportarea rezultatelor activitatii sale coordonatorului echipei
Experienta in domeniul vanzarilor
· Atitudine proactiva
· Abilitati de vanzare, prezentare si negociere
· Bune abilitati de comunicare si interactiune
· Spirit antreprenorial, atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie
· Perseverenta in atingerea obiectivelor

BENEFICII OFERITE

• Venituri motivante
• Sansa de a-ti forma si coordona propria echipa de consultanti financiari
posibilitate de participare la concursuri in cadrul companiei si conferinte
- parte fixa si comision
• Mediu de lucru profesionist
• Program flexibil
• Apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate.