UNIT MANAGER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

COMPANIE MULTINATIONALA, LIDER MONDIAL, RECRUTEAZA PERSONAL PENTRU POZITIA DE UNIT MANAGER (UM)

- Recruteaza si selecteaza consultanti financiari
- Contribuie activ la dezvoltarea membrilor echipei de vanzare prin pregatirea acestora si suport in vanzare;
- Coordoneaza, monitorizeaza si evalueaza activitatea de vanzare in cadrul echipei

CERINTE

- studii superioare;
- experienta in coordonarea unei echipe de vanzare constituie avantaj
- experienta in domeniul financiar constituie avantaj
- spirit antreprenorial;
- abilitati excelente de comunicare, relationare, planificare si organizare
- Orientare catre atingerea obiectivelor

BENEFICII OFERITE

- lucrul in cadrul unei echipe profesioniste;
- programe de instruire si dezvoltare profesionala si personala;
- pachet financiar extrem de motivant;
- sistem de bonusuri si premii pentru a incuraja performanta;
- program de training atat de vanzari cat si de abilitati manageriale
- oportunitate reala de promovare rapida in functie de rezultatele personale