UNIT MANAGER

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- recrutare de consilieri financiari;
- formarea, dezvoltarea si motivarea echipei;
- asumarea si indeplinirea obiectivelor;
- evaluarea si raportarea periodica a rezultatelor obtinute;

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- Persoana care isi doreste confort financiar si independenta in activitate!
- cu studii superioare
- experinta relevanta in management si vanzari servicii financiare/asigurari
- cunoasterea pietei de profil si a concurentei;
- cunostinte de operare PC;
- permis de conducere categoria B;
- cunostinte de limba engleza
- abilitati de comunicare si de lucru in echipa
Atitudinea pozitiva, pro activa si curajoasa este obligatorie!

BENEFICII OFERITE

Dincolo de castigurile care acopera confortul financiar al fiecarui potential colaborator compania va oferi training-uri internationale gratuite.

Alte mentiuni:
- contract de colaborare si indrumare pentru obtinerea calitatii de persoana fizica autorizata
- sustinere financiara in primele luni de functionare
- posibilitate si acces gratuit la un sistem de training de specialitate;
- sustinere practica permanenta;
- colectiv dinamic si tanar
- castiguri nelimitate

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management

Clientul nostru, cea mai importanta companie de asigurari atat de pe piata romaneasca cat si internatioala , are lansata pentru 2007 strategia extensiei puternice a fortei de vanzare.
Nu mai asteptati si alaturati-va celei mai importante echipe de asiguratori.
www.romaxconsulting.ro