Unit Manager

BCR ASIGURARI DE VIATA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

-Abilitati de conducere, capacitate organizatorica, implicare, atitudine pozitiva;
-abilitati de comunicare si negociere, relationare, persuasiune si vanzari;
-Orientare spre rezultate, atingerea obiectivelor, orientare catre client.
-capacitate de adaptare si perfectionare, rezistenta la stres;
-initiativa, flexibilitate, tenacitate, entuziasm, atitudine proactiva;
-cunostinte de informatica ( MS Office,Outlook Express, etc.);
-Experienta relevanta intr-o pozitie de management in vanzari constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

-Oportunitatea unei cariere de succes in cadrul celui mai mare grup financiar din Romania;
-Venituri fixe garantate, comisioane si bonusuri;
-Lucru intr-o echipa tanara si motivata;
-Cursuri de specialitate oferite de traineri LIMRA.

BCR Asigurari de Viata, companie membra a Grupului Banca Comerciala Romana,beneficiind de puterea financiara, integritatea, profesionalismul si cultura organizationala a Grupului BCR,se impune prin servicii superioare calitativ, caracterizate printr-un inalt grad de profesionalism. Misiunea BCR Asigurari Viata este de a oferi solutii eficiente de protectie si economisire, sprijinindu-si clientii in rezolvarea prioritatilor majore: protectia familiei; securitatea financiara si pastrarea standardelor de viata; continuarea si securitatea intereselor de afaceri.