Unit Manager

clear management & consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Unit Managerul va desfasura urmatoarele activitati, care includ, fara limitare׃
a) identificarea, selectionarea si recrutarea candidatilor potriviti pentru functia de Agenti ai Clear Management & Consulting,
b) asigurarea instruirii initiale si continue, pregatirea si asistenta necesara ce permite atat Agentilor noi, cat si celor existenti ai Unit-ului sa atinga standardele de performanta stabilita de CMC,
c) monitorizarea si evaluarea in mod regulat a activitatii si performantelor Agentilor Unit-ului,
d) managementul si controlul activitatii Agentilor Unit-ului potrivit procedurii standard privind procesul de vanzare si managementul activitatii,
e) promovarea vanzarii contractelor de credit intermediate de CMC,
f) informarea potentialilor client anterior contractului de credit in legatura cu conditiile si clauzele contractelor de credit intermediate de catre CMC,
g) primirea cererilor de credit de la terti in legatura cu incheierea de contracte de credit si inaintarea catre forta de vanzari a CMC,
h) obtinerea si prelucrarea informatiilor suplimentare, asa cum au fost solicitate de CMC pentru a se aprecia daca este sau nu cazul ca aceste cereri de credit sa fie acceptate.

CERINTE

Capacitate de comunicare, capacitate de a controla situatiile, capacitate a stabili relatii interpersonale, organizarea timpului si capacitate administrative, etica si comportament profesional, capacitate de a invata si de a pune in aplicare diferite proceduri si de a lucra cu fapte si cifre, capacitatea de a lucra pe baza de obiective, independenta si incredere in sine

BENEFICII OFERITE

bonusuri de performanta si management
telefon mobil

DESCRIEREA FIRMEI

data infiintarii: 13.11.2007
activitatea principala : Activitati de consultanta pentru afaceri si management
numar de consultanti: 24, dintre care 4 Unit Manageri si 20 Consilieri Financiari
scopul infiintarii: dorinta asociatilor de a constitui o companie de top care sa ofere consultanta pentru afaceri si management.