UNIT MANAGER

Vision Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea publicului tinta pentru fiecare din produsele oferite de compania noastra
Recrutarea si formarea propriei echipei de consultanti de credit.
depunerea tuturor diligentelor pentru atingerea target-ului
Dezvoltarea portofoliului de clienti
Dezvolta relatii cu clientii
Asigurarea consultantei pentru consultantii de credite din propria echipa
Coordoneaza sesiunile de sedinte cu echipa din subordine si participa la sedintele manageriale
Prognozea cifra de vanzari pe anul urmator

CERINTE

Studii superioare, specializarea finante banci constituie un avantaj
Experienta minim 1-2 ani pe o pozitie similara
Domeniile de activitate preferentiale sunt: bancar, financiar, asigurari.
Cunostinte PC: Word, Excel
Egleza fluent - de preferat
Carnet de conducere (B) - de preferat
Aspect profesional - business

BENEFICII OFERITE

Castiguri motivante in functie de performante, sustinute si de finantare din partea companiei

Companie romaneasca specializata in consultanta financiara, cu precadere in domeniul creditelor bancare. Portofoliul de servicii al companiei cuprinde pachete de credite oferite de cele mai mari banci de pe piata romaneasca.

Cifra de afaceri a companiei s-a dublat in ultimele 12 luni iar trendul ascendent continua.

Echipa noastra este compusa numai din oameni de valoare, foarte buni profesionisti, deschisi, buni formatori.