Ügyvezető asszisztens

SC Mansoon Outsourcing SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Feladat:
¿ titkársági teendők ellátása (telefon, levelezés, meetingek megszervezése stb.)
¿ kiadványok elkészítése, gondozása
¿ irattározás, iktatás, postázás
¿ ügyintézés
¿ irodai beszerzések
¿ kapcsolattartás a könyvelővel az üzemeltetést érintően
¿ kapcsolattartás a kölcsönzött munkavállalókkal
¿ tanácsadó kollégák munkájának támogatása
¿ kimutatások készítése
¿ fordítás

CERINTE

Elvárások:
¿ felsőfokú végzetség
¿ kiváló szervező készség
¿ segítőkész, talpraesett személyiség
¿ precíz munkavégzés, szorgalom
¿ felsőfokú magyar és angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
¿ MS Office (Word, Excel, PPT)

Egyéb:
¿ legalább két éves hasonló területen szerzett tapasztalat
¿ bukaresti helyismeret

BENEFICII OFERITE

Amit kínálunk:
¿ versenyképes fizetés
¿ szakmai fejlődés lehetősége
¿ professzionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
¿ Bukarest (Piata Tineretului)

Kezdés várható időpontja:
¿ 2006. január

Cégünk egy magyar tulajdonban lévő emberi erőforrás alapú szolgáltatásokra szakosodott vállalkozás, amely 1999. óta van jelen a magyarországi piacon, és 2005. októberében megalapította romániai leányvállalatát. A szellemi munkaerő-kölcsönzés mellet toborzás-kiválasztással, fejvadászattal, tanácsadással és egyes tevékenységek teljes körű kiszervezésével foglalkozunk.