TREZORIERI

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, cea mai mare retea de supermarket-uri prezente
in 5 localitati, comercializand produse de larg consum, cautam URGENT in Bucuresti
TREZORIERI
Responsabilitati
Preia de la departamentul IT propunerile automate de comenzi generate de sistemul informatic si le distribuie sefilor pe raioane;
Preia propunerile automate de comenzi de la sefii de raion, le introduce in sistemul informatic, le valideaza si trimite notele de comanda prin fax catre furnizori;
Opereaza inventarele, transefurile de la un departament la altul, referatele de cunsum intern, referatele de confiscare-casare, inmanate de catre sefii de depatamente;
Arhiveaza documentele rezultate in urma prelucrarii;
Cerinte
Liceu, de preferat cu experienta profesionala de aprox. 12 luni in domeniul comercial;
Persoane serioase, muncitoare, responsabile, amabile;
Se ofera
Conditii de munca occidentale, salariu atractiv;