TREZORIER - Excellent Carrier Opportunity

BOOM

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Obtinerea/calcularea soldurilor zilnice ale conturilor bancare
* Planificarea platilor zilnice tinand cont de prioritatile la plata, soldul zilnic si politica firmei
* Verificarea documentelor suport aferente facturilor de plata (ex. Contracte, anexe, aprobari )
* Monitorizarea tranzactiilor bancare
* Operare/monitorizare incasari si plati zilnice prin program Multicash (Multix)
* Intocmirea diferitelor rapoarte necesare companiei: previziuni de incasari/plati, rapoarte in functie de scadente

CERINTE

* Studii economice si cunostinte de contabilitate
* Atentie la detalii, abilitati de lucru cu cifre, meticulozitate
* Foarte bune cunostinte de Excel
* Experienta de lucru cu programe de cash management
* Engleza la nivel conversational
* Abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

* Pachet salarial motivant
* Mediu de lucru placut alaturi de o echipa tanara
* Posibilitati de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii multinationale

DTH Television Grup, proprietarul marcii BOOM TV, activeaza in tehnologia digitala de distributie multi-channel tv, la nivel national, prin satelit, direct in casa ta.