TREZORIER

ROMANEL INT\'L GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectueaza inregistrarile contabile aferente incasarilor si platilor
- intocmeste registrul de casa.
- tine evidenta avansurilor de trezorerie;
- intocmeste documentele pentru banca si opereaza platile in multicash
- mentine legatura cu banca;
- intocmeste situatii si rapoarte specifice (ex. cash flow);

CERINTE

- Studii economice;
- Experienta de minimum 2 ani intr-un post similar;
- Cunostinte de utilizare MS Office (Word, Excel, Outlook - nivel mediu);
- Aptitudini de organizare si evidenta a datelor;
- Atentie la detalii si acuratete in inregistrarea operatiunilor;
-Cunostinte Scala constituie un avantaj
- Abilitate de lucru cu cifrele.

BENEFICII OFERITE

Se ofera un mediu de lucru profesional, un pachet compensator atractiv si posibilitati de dezvoltare a carierei.

ROMANEL este importator si distribuitor al marcilor: LG, Platinium, Moulinex, Tefal, Rowenta, Philips, Tessy in acelasi timp comercializand in magazinele proprii multe alte marci.