Travel and Events Consultant

Paloma Tours

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cunostinte si experienta de agent de turism - mimim 1 an
Aflarea nevoilor clientilor.
Organizarea de evenimente pentru clientii corporate
Organizarea de incentive pentru clientii corporate

CERINTE

- Cunostinte generale si experienta de agent de turism + experienta in activitatea de coordonare evenimente
- Experienta intr-un loc de munca similar constituie un avantaj
- Operare calculator - rapiditate si acuratete
- Capacitate de analiza, planificare si urmarirea finalizarii unei sarcini profesionale
- Capacitate foarte buna de comunicare
- Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat +
alte limbi straine
- Carnet de conducere
- Spirit de echipa
- Flexibilitate

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a se dezvolta in cadrul unei echipe valoroase. Posibilitatea de a calatorii. Punerea in valoare a calitatilor personale. Pachet de angajare motivant.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de turism axata pe Corporate & Business Travel.
Paloma Tours este o companie specializata in domeniul business travel ca organizator de evenimente, managementul destinatiilor. Paloma Tours are peste 15 ani de experienta pe piata romaneasca de profil. Compania este membra a Asociatiei Nationale a Agentiilor de Turism din Romania (ANAT), Asociatiei Americane a Agentiilor de Turism (ASTA), Asociatiei Internationale de Transport Aerian (IATA), MPI (Meeting Professionals International)