TRAINING MANGER

GREGORY\'S ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-organizeaza, coordoneaza si supervizeaza activitatea de training din cadrul companiei
- elaboreaza si implementeaza procedurile interne pentru departamentul pe care il coordoneaza, astfel incat sa asigure un flux operational si o comunicare eficeinta
- identifica nevoile de trainig pentru toate pozitiile din retea, astefel incat sa dezvolte in permanenta calitatea serviciilor oferite in magazine
- este responsabil de organizarea activitatii de trainig pentru instruirea noilor angajati din magazinele Gregory's si Coffeeright
- organizeaza si supervizeaza activitatea tuturor trainerilor din retea
- elaboreaza si dezvolta programele, manualele si metodologia de training pentru vechile si noile produse sau concepte, precum si pentru instruirea si formarea Directorilor de Magazin
- respecta si aplica standardele de imagine si calitatea serviciilor specifice Gregory's si Coffeeright

CERINTE

- studii superioare finalizate
- experienta in domeniu minim 2 ani si minim un an intr-o pozitie similara
- experienta in industria alimentara (fast-food) constituie un avantaj
- cunostinte limba engleza
- cunostinte operare PC
- experienta in coordonarea unei echipe de minim 3 persoane
- foarte bune abilitati de comunicare si prezentare
- capacitate de planificare si organizare
- orientare spre client si spre echipa
- atitudine profesionista fata de activitatea de care este responsabil si capacitatea de a inspira aceasta aceasta atitudine membrilor echipei sale si celor instruiti

BENEFICII OFERITE

Gregory\'s Romania este o companie cu un ritm de dezvoltare rapid, a fost infiintata in anul 2000 avand in acest moment 10 locatii in Bucuresti. Gregory\'s Romania SA este unul dintre cei mai importanti competitori din industria fast-foodului de calitate si liderul segmentului de piata in prepararea cafelelor. Opereaza doua marci in Romania: Gregory¿s numarul 1 in materie de sandwichuri si Coffeeright cea mai mare retea de cafenele din Romania.