TRAINING MANAGER

Smart Sigma

Job expirat

RESPONSABILITATI

-coordoneaza activitatea de instruire la nivelul unui Grup de companii (asigura functiile de raportare si control)
-implementeaza proceduri de identificare a nevoilor de instruire si de masurare a impactului instruirilor parcurse de diferite categorii de angajati
-se implica direct in proiectarea si si livrarea programelor de instruire pentru nucleul central al Grupului (Headquarters)
-ofera asistenta tehnica si instruire clientilor interni si externi
-are in subordine responsabilii de instruire din companiile din cadrul Grupului
-raporteaza catre coordonatorul activitatii de resurse umane al Grupului.

CERINTE

-studii superioare finalizate
-experienta relevanta ca trainer (experienta intr-o pozitie de coordonator/manager training reprezinta un avantaj)
-limba engleza si cunostinte operare PC - nivel avansat
-persoana proactiva, dedicata muncii sale.

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv

Smart Sigma este o companie care ofera recrutare de personal si consultanta interna de management la nivel de Headquarters pentru un grup de companii (cel mai mare investitor de portofoliu din Romania).