TRAINING IN PROGRAMARE CONFIRMIT / OPERARE CONFIRMIT

IPSOS INTERACTIVE SERVICES EUROPE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aflat la a cincea editie, Training-ul in ConfirmIT isi propune sa ofere cursantilor cunostintele necesare pentru programarea chestionarelor online utilizand ConfirmIT.
Celor mai buni cursanti li se va oferi posibilitatea de angajare, alaturandu-se astfel echipei IISE.

ConfirmIT :
- este un software care permite programarea chestionarelor online si raportarea datelor in acelasi mediu;
- automatizeaza producerea chestionarelor, raportarea online si exportul de date;
- genereaza rapoarte online pe baza carora clientii IISE pot vizualiza stadiul proiectelor.

CERINTE

* Gandire algoritmica, atentie la detalii si capacitate de a lucra cu termene limita;
* Experienta minim 5 ani intr-un job similar de operator calculator, studii medii;
* Cunostinte de Java Script, HTML/CSS constituie un avantaj;
* Organizare si disciplina;
* Responsabilitate;
* Creativitate, perfectionism, exigenta;
* Usurinta in a lucra intr-o echipa;
* Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu ;
* Varsta NU este un criteriu de selectie .

BENEFICII OFERITE

* Posibilitatea angajarii in urma training-ului ;
* Posibilitatea unei cariere intr-un mediu de lucru occidental, alaturi de o echipa de profesionisti;
* Oportunitati de training in interiorul firmei.

Ipsos Interactive Services Europe (IISE) este expertul european al grupului Ipsos in cercetare de piata on-line, cu sedii in Bucuresti si Brasov.

IISE doreste sa-si extinda echipa de programatori si operatori ConfirmIT din Bucuresti.