Training ConfirmIT - Cod Ref. TPG

Ipsos Interactive Services Europe

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Aflat la a opta editie, cursul de initiere in ConfirmIT isi propune sa ofere cursantilor cunostintele necesare pentru programarea chestionarelor online utilizand sistemul ConfirmIT.

- Celor mai buni cursanti li se va oferi posibilitatea de angajare, alaturandu-se astfel echipei IISE.

ConfirmIT :

- este un software care permite programarea chestionarelor online si raportarea datelor in acelasi mediu;
- automatizeaza producerea chestionarelor, raportarea online si exportul de date;
- genereaza rapoarte online pe baza carora clientii IISE pot vizualiza stadiul proiectelor.

CERINTE

- Gandire algoritmica, atentie la detalii si capacitate de a lucra cu termene limita;
- Experienta intr-un job similar de operator calculator - constituie un avantaj;
- Cunostinte de Java Script, HTML/CSS - constituie un avantaj;
- Organizare si disciplina;
- Responsabilitate;
- Creativitate, perfectionism, exigenta;
- Usurinta in a lucra intr-o echipa;
- Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu;
- Varsta NU este un criteriu de selectie.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea angajarii pe program full-time in urma training-ului;
- Perspectiva unei cariere intr-un mediu de lucru occidental, alaturi de o echipa de profesionisti;
- Oportunitati de training in interiorul firmei.

Ipsos Interactive Services Europe (IISE) este expertul european al grupului Ipsos in cercetare de piata on-line, cu sedii in Bucuresti si Brasov.
IISE doreste sa-si extinda echipa de programatori si operatori ConfirmIT din Bucuresti.