TRAINER SPECIALIST

SAY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea si implementarea strategiei de training in concordanta cu obiectivele companiei;
- Instruirea si dezvoltarea profesionala a angajatilor prin organizarea de sesiuni periodice de pregatire;
- Realizarea fiselor de evaluare a tuturor participantilor la cursuri;
- Gestionarea resurselor necesare pentru desfasurarea cursurilor in conditii optime;
- Monitorizarea evolutiei angajatilor;
-Induction training pentru angajatii noi.

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Min. 2 ani experienta pe o pozitie similara;
- Experienta relevanta in vanzari (in retail - avantaj);
- Cunostinte PC;
- Cunostinte program de gestiune Charisma – avantaj;
- Permis de conducere categ. B;
- Disponibilitate pentru deplasari in tara;
- Limba engleza – avansat;
- Foarte bune abilitati de comunicare, planificare si prezentare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Oportunitate de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala;

Say este marca a companiei MCS Communications, parte a grupului israelian Milomor Trade & Communication.

Obiectul de activitate al magazinelor Say este comercializarea cu amanuntul a produselor, accesoriilor si serviciilor din sfera telefoniei mobile, televiziunii digitale, foto, IT si multimedia.

In prezent avem 70 magazine operationale localizate in cadrul unor centre comerciale, galerii comerciale sau mall-uri.

Pentru mai multe detalii acceseaza www.say-shops.ro