Trainer - protectia consumatorului

ASOCIATIA ACCES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributiile principale vor fi:

 Implicarea activa in proiecte
 Construirea suportului de curs, adaptat la nevoile cursantilor si in conformitate cu cererile clientilor
 Sustinerea cursului in mod interactiv, adaptat nevoilor de invatare ale adultilor
 Mentinerea legaturii cu beneficiarii/clientii

CERINTE

Cerintele noastre sunt:

 Experienta in domeniu de minimum 4 ani
 Cunostinte avansate despre legislatia privind protectia consumatorului
 Stagii de pregatire international reprezinta un avantaj
 Certificari recunoscute la nivel nationale si international – reprezinta un avantaj
 Atestat de formator eliberat de o institutie certificata ANC (CNFPA) - obligatoriu
 Abilitati psihopedagogice excelente
 Dinamism, comunicare, abilitati de interrelationare
 Disponibilitate la relocari, atunci cand proiectul impune acest lucru
 Preferabil regim PFA

BENEFICII OFERITE

Informatii suplimentare:

 Colaborare pe baza de proiecte
 Domeniu de interes : legislatie (de exemplu, protectia consumatorului) etc

Asociatie Acces infiintata in 2010 are ca misiune promovarea si integrarea persoanelor dezavantajate pe piata fortei de munca. Este specializata in Diversitate si Economie Sociala si are o ramura dedicata persoanelor din grupurile vulnerabile.