Trainer -Promoter Merchandiser Scule electrice

SC YALCO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizarea si sutinerea de demonstratii, actiuni promotionale si prezentari in magazine, targuri si expozitii
- organizarea si sustinerea de programe de pregatire pentru personalul din vanzari si pentru utilizatori
- activitate de merchandising : program de vizitare a magazinelor, prezentarea produselor la raft si a materialelor de promovare a marcii (panouri publicitare, bannere, cataloage...)

CERINTE

- studii medii finalizate
- foarte bune abilitati de organizare si comunicare
- atitudine de customer service corespunzatoare,
- initiativa, simt practic si estetic, atentie distributiva
- fara probleme de sanatate si cu o conditie fizica buna
- disponibilitate de a calatori (nivel national) si de adaptare la un program flexibil
- limba engleza, utilizare PC
- conducator auto “B”, fara cazier judiciar
- constituie avantaj: formatie tehnica (teoretic si practic), experienta in merchandising, experienta in utilizare scule si unelte.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un pachet salarial atractiv, un mediu de lucru motivant, dinamic

Daca sunteti interesat de o cariera in cadrul BLACK & DECKER va rugam sa trimiteti CV-ul insotit de o fotografie si scrisoare de intentie prin intermediul eJobs sau la fax 021/224.14.54; 021/ 224.31.76

Yalco Romania – este importatorul si distribuitorul oficial al produselor Black&Decker si DeWalt in Romania.