TRAINER:PENTRU COAFURA, COSMETICA, MANICHIURA-PEDICHIURA

TOP LINE MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asigura programe de training pentru clientii nostri (training pe produse cosmetice profesionale si aparatura);
-Participa la cursuri de pregatire interna si in strainatate;

CERINTE

- Studii superioare in domeniile: medicina, chimie, biologie, dovedite cu diplome
- Experienta minima in domeniu: 3 ani coafura, cosmetica si 2 ani manichiura-pedichiura
- Limba engleza nivel avansat

- Operare PC (Word, Excel, Power Point);
- Excelente abilitati de comunicare scrisa si orala;
- Excelente abilitati de prezentare, diplomatie si rabdare;

BENEFICII OFERITE

- Pregatire profesionala, nivel foarte avansat
- Pachet salarial motivant
- Oportunitatea de dezvoltare intr-un mediu de lucru profesionist;

Companie de distributie europeana, lider pe piata romaneasca in domeniul cosmeticelor profesionale, aparatura, mobilier, accesorii pentru saloane de coafura, cosmetica-SPA-manichiura-pedichiura, fitness.