TRAINER OFFICE EXPERIMENTAT

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de training de prestigiu angajeaza Trainer Microsoft Office.

Trainingurile se desfasoara atat la sediul companiei din Bucuresti, fie la sediul clientilor companiei (de asemeni in Bucuresti).

CERINTE

- studii superioare de profil informatic
- cunoasterea programelor din pachetul Office la nivel avansat, in special Excel
- experienta profesionala relevanta in domeniu
- experienta dovedita in predarea cursurilor Microsoft Office
- abilitati foarte bune de comunicare
- dorinta de a impartasi cunostintele si altor persoane
- seriozitate
- punctualitate
- rabdare
- dictie foarte buna
- capacitate de transmitere a informatiilor foarte buna

Detinerea unei certificari Microsoft reprezinta un atu.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- mediu de lucru placut, profesionist
- program flexibil
- remuneratie motivanta (salariu fix + bonusuri de performanta la fiecare 6 luni); salariul fix poate ajunge pana la 1000 euro net, in functie de numarul de ore efectuate.