Trainer limbi straine

ECHO - Centrul de Limbi Straine si Traduceri

Job expirat

RESPONSABILITATI

Echipa Echo este dinamica, competitiva, compusa din profesionisti care respecta principiile de calitate in predare.

Puteti face parte si dumneavoastra din echipa noastra de profesionisti daca:

- ati absolvit o facultate de limbi straine
- aveti experienta de minim 2 ani in predarea limbilor straine
- sunteti serios si motivat sa lucrati cu adulti
- va place foarte mult sa predati

CERINTE

- absolvent al unei facultati de profil;
- experienta in predare reprezinta un avantaj;
- disponibilitate de deplasare la sediul clientilor Echo.

BENEFICII OFERITE

- salariu competitiv;
- bonusuri in functie de performante;
- traininguri organizate de companie.

Centrul de limbi straine ECHO a fost fondat la inceputul anului 2004 promitand ca in scurt timp sa devina una din cele mai mari companii de acest fel din Romania.

Departamentul nostru de pedagogie dezvolta noi metode de predare si noi materiale pentru utilizare exclusiva in cadrul cursurilor. Echo incearca sa impuna cele mai inalte standarde educationale printre furnizorii de limbi straine din Romania.