Trainer limba spaniola principal, franceza/engleza secundar

GTS Solution

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sustinerea de cursuri folosind manuale consacrate si manuale de instruire
- pastrarea relatiilor cu clientii pentru rezolvarea problemelor curente
- informarea interna catre coodonator si echipa asupra problemelor de rezolvat
- participarea in proiecte de imbunatatire a produselor de training cu supervizarea coordonatorului

CERINTE

- studii superioare de profil absolvite sau student an terminal
- experienta de minim un an in predarea limbii engleze, franceze, spaniola
- bune abilitati de prezentare si comunicare, profesionalism, dedicatie si dinamism, orientare catre client
- persoana integra si de incredere

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial foarte motivant (fix+comision)
- cursuri de specializare foarte intense
- oportunitatea de a te alatura unei echipe tinere, dinamice, plina de entuziasm si profesionism.

GTS Solution este o companie care ofera servicii de marketing farmaceutic si resurse umane - selectie si recrutare de personal, consultanta in managementul resurselor umane.

Clientul nostru este o importanta firma de training din Romania.