Trainer Limba Engleza TULCEA

International English School ASOCIATIA SAINT JEAN DELACROIX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Post part time de trainer LIMBA ENGLEZA in cadrul firmei noastre, in orasul TULCEA, JUDET TULCEA. Orele au loc la sediul firmelor iar cursantii fac parte din angajatii acestora.
Este necesara o buna/foarte buna cunoastere a limbii engleze. Asiguram materiale predare si training. Pentru a aplica puteti trimite direct CV la adresa de e-mail office@cursuriengleza.ro, in atentia Alina Firut.

CERINTE

-studenta/ masteranda/ absolventa LIMBA ENGLEZA, cu un program flexibil, care sa permita sustinerea orelor
-studii de specialitate LIMBA ENGLEZA
-foarte buna cunoastere a LIMBII ENGLEZE
-personalitate placuta si comunicativa
-capacitate buna de comunicare in LIMBA ENGLEZA
-atestate de limba engleza, care sa poata fi prezentate clientilor nostri.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)
-contract de munca
-decont telefon si transport pentru orele sustinute la sediul firmelor partenere
-remuneratie in functie de nr de ore predate lunar si bonusuri suplimentare pentru atingerea obiectivelor de curs.

ATENTIE - nu vor fi luate in consideratie persoanele care nu au studii de specialitate sau care nu pot dovedi prin diplome si certificate cunoasterea limbii engleze

Compania romana nr 1 in cursuri limbi de straine pentru companii.12 ani de experienta in predarea limbii engleze. Cursuri intensive pentru persoane fizice ,pentru companii multinationale, portofoliu de exceptie, filiale si dotari europene.