Trainer/ Formator

VON CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

* identificarea nevoilor de training si dezvoltare
* pregatirea materialelor de training, studii de caz, si alte tipuri de exercitii
* sustinerea programelor de training deschise sau in house
* evaluarea programelor de training si follow-up cu participantii

CERINTE

* experienta in furnizare si concepere de programe de training(vanzari, negociere, comunicare, leadership, etc.)
* experienta si certificare in tehnici profesionale de formare a adultilor
* abilitati excelente de comunicare, prezentare
* abilitati de lucru in echipa
* bune abilitati de organizare si coordonare
* persoana entuziasta si creativa
* disponibilitate pentru deplasari frecvente
* cunostinte excelente de limba engleza
* cunostinte bune de MS Office (Power Point, Word, Excel)

BENEFICII OFERITE

Colaborare pe proiect

VON Consulting este o companie ce ofera solutii complete in domeniul resurselor umane, de la recrutare si executive search, leasing de personal, salarizare si administrare, training si team building, consultanta.