Trainer / Customer Support- domeniul medical

WKH-Dezvoltare Organizationala

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile postului:
1. sustinerea la clienti a trainingurilor de specialitate pe parte de reacitivi de laborator, folosire aparatura medical ade laborator
2. mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei
3. sprijinirea clientului in proiecte complexe
4. informarea permanenta a cleintilor, management activ al portofoliului de clienti

CERINTE

Candidatul ideal este o persoana tanara, comunicativa, extroverta, dinamica de a-si construi o cariera în piata vanzarilor din domeniul medical, serioasa si de încredere. Experienta similara constituie un avantaj. Obligatorii sunt cunostintele medicale, fie ca urmare a absolvirii facultatii de biologie, bioingienrie medicala, farmacie, medicina

- absolvent(a) invatamant superior (preferabil Biologie, Bioinginerie medicala, farmacie/ tehnica)
- cunoasterea limbii engleze
- cunostinte despre aparatura medicala/ domeniul medical, farma
- permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial atractiv, posibilitati de formare profesionala, posibilitati de dezvoltare a carierei intr-un domeniu dinamic, mediu de lucru profesionist.

WKH- Dezvoltare Organizationala face parte din grupul Ascendis - fiind cea mai mare firm¿ de consultan¿¿ româneasc¿ în domeniul Dezvolt¿rii Organiza¿iilor. Cu o experien¿¿ de 5 ani ¿i o echip¿ numeroas¿ de consultan¿i, suntem în m¿sur¿ s¿ abord¿m proiecte complexe de training,recrutare, evalu¿ri de personal, sisteme de conducere a performan¿ei ¿i multe altele. Parteneriatul cu Harrison Assessments a permis companiei WKH- Dezvoltare Organizationala s¿ aduc¿ pe pia¿a româneasc¿ un instrument recunoscut de evaluare, ce combin¿ precizia instrumentelor matematice cu rezultatele studiilor psihologice. Instrumentul de evaluare Harrison Assessments a fost conceput de c¿tre Dan Harrison pe baza unei cercet¿ri care a durat 30 de ani. Acesta a fost conceput astfel încât s¿ combine precizia instrumentelor matematice ¿i statistice cu rezultatele studiilor psihologice despre leg¿tura preferin¿e - performan¿¿. Elementul de noutate al acestui instrument este cuantificarea gradului în care anumite cerin¿e ale unui post sunt dezvoltate la un anumit individ.