TRAINER CURS TEHNOLOGII WEB (DREAMWEAVER/PHP/MYSQL)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- predarea cursului de Tehnologii web, pentru nivelurile INCEPATOR SI AVANSAT
- redactarea materialelor de curs
- redactarea testelor de evaluare
- participarea la examenul final

SUNTEM INTERESATI DE O COLABORARE PE TERMEN LUNG/FOARTE LUNG.
Trainingurile se desfasoara la sediul companiei, in special seara si in week-end.

CERINTE

- DREAMWEAVER, PHP, MYSQL - LA NIVEL AVANSAT
- JAVASCRIPT, CSS - LA NIVEL AVANSAT
- capacitate foarte buna de a transmite informatii
- experienta profesionala de minim 3 ani in domeniul dezvoltarii aplicatiilor web, dovedita pe cartea de munca
- portofoliu relevant de proiecte
- experienta in training este un atu
- cunoasterea programului FLASH reprezinta un atu

BENEFICII OFERITE

Va oferim ocazia sa profesati intr-o companie de training de prestigiu, care pune un foarte mare accent pe calitatea traingurilor oferite.

Beneficiile dvs.:
- mediu de lucru placut, profesionist
- echipa tanara, "open-minded"
- remuneratie motivanta (salariu fix + bonusuri de performanta la fiecare 6 luni).