TRAINER ASIGURARI GENERALE

P.B.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cea mai importanta sarcina a persoanei alese va fi legata de informatie. Aceasta inseamna putere.Tot ce misca pe piata de asigurari din Romania va trebuie sa stie, ba mai mult sa afle prima si sa transmita in cel mai scurt timp si in cele mai bune conditii tuturor membrilor echipei PBA.

CERINTE

Excelente abilitati de comunicare, calitati dovedite de pedagogo, rabdare, pasiune si dorinta de a-si invata aproapele, dorinta de munca, evolutie si afirmare, seriozitate, punctualitate,bune calitati organizatorice.

BENEFICII OFERITE

Oferta motivanta, totul se discuta la interviu.Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Pintilie Broker de Asigurare este o echipa tanara, formata din peste 30 de profesionisti in asigurari. In numai 3 ani de la infiintare, aceasta a devenit unul dintre cei mai importanti jucatori pe piata asigurarilor on-line din Romania.
PBA se fundamenteaza in jurul unor valori ale fiecaruia dintre cei care formeaza aceasta echipa vie: incredere, responsabilitate, respect si entuziasm.